TEKO Hukuk Bürosu

Teko Hukuk Bürosu, Av. Özcan Özkan tarafından ilk olarak 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra faaliyetlerini Çorlu’ya taşıyan Av. Özcan Özkan 2018 yılında, Tekirdağ Çorlu’da Teko Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. 2022 yılından bu yana ise Av. Şerifcan Badıllı ile ortak olarak Çorlu’da hizmet vermeye devam etmektedir.
Av. Özcan Özkan 2014 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İstanbul’da çeşitli hukuk bürolarında staj yapmıştır. 2015 yılında kendi ruhsatını alarak Teko Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ağırlıklı olarak çalıştığı hukuk dalları Enerji Hukuku(Akaryakıt), Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku’dur.
Av. Şerifcan Badıllı 2021 yılında Erzincan Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Stajının büyük bir bölümünü İstanbul’da çeşitli hukuk bürolarında geçirmiş ve stajının son dönemini ise Çorlu’da Teko Hukuk Bürosu bünyesinde tamamlamıştır. 2022 yılında ruhsatını alarak Av. Özcan Özkan ile Teko Hukuk Bürosu’nun ortağı olmuştur. Ağırlıklı olarak çalıştığı hukuk dalları Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku ve Borçlar Hukuku’dur.

Ekibimiz

Avukat Özcan Özkan

Av. Özcan Özkan

Kurucu Avukat
Avukat Şerifcan Badıllı

Av. Şerifcan Badıllı

Ortak Avukat